ORIENTALISKA FÖREMÅL, 5 del, 1900-tal.

Skål, 2 formar, kruthorn samt dolk. Koppar, mässing samt försilvrad metall. Knivens L 39.

Repor. Kruthornets ena hänkel lös.

Utropspris
1 000 SEK