George Clarkson Stanfield

(Storbritannien, 1828-1878)
George Clarkson Stanfield
(Storbritannien, 1828-1878)

GEORGE CLARKSON STANFIELD, tillskriven, olja på duk, otydl sign.

Havsmotiv. 42 x 77,5.

Krackeleringar. Lagning.

Utropspris
8 000 SEK