FISKSERVIS, 13 delar, flintgods, Franz Ant Mehlem, Tyskland, 1900-talets början.

11 tallrikar med olika fiskmotiv, såsskål och karott med lock.

Krackelyrer. Smärre missfärgning på karott och såsskål.

Utropspris
1 500 SEK