SERVISPORSLIN, 52 del, "Grön Anna", Rörstrand.

Omfattande 9 mattallrikar, 11 djupa tallrikar, 11 entrétallrikar, 4 assietter, bringare, såsskål, 4 kaffekoppar med fat, skål, 10 äggkoppar.

Mindre slitage och repor.

Utropspris
2 000 SEK