31723
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Yongzheng resp Qianlong. Kina 1700-tal.
Tallrikar, 2 st, porslin, yongzheng resp qianlong. kina 1700 tal

Dekor i emaljfärger av blommande träd med fåglar resp tobaccoleaf. Diam 22-23.

Smärre slitage och nagg på båda.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 200 SEK