31725
SERVISDELAR, 18 st. Porslin. Kunglig dansk.
Servisdelar, 18 st. porslin. kunglig dansk

Målad dekor av blommor samt förgylld kantdekor.
12 assietter, 2 ljusstakar, skål på fot, 2 + 1 kopp med fat. 9 underfat medföljer.

Slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 500 SEK