317330

KARMSTOL, "Eva", Bruno Mathsson, Dux, 1900-talets andra hälft.

Karmstol, "eva", bruno mathsson, dux, 1900-talets andra hälft.

Böjträ i bok med flätad sadelgjord.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer