31795
PARTI KANTONPORSLIN, 3 delar, 1800-tal.
Parti kantonporslin, 3 delar, 1800 tal

2 tekannor av olika storlek samt gräddkanna. Rik bemålning i emaljfärger av blommor och reserver med figurmotiv. H 12-16.

Slitage och smärre nagg.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
800 SEK