TEGLASHÅLLARE, 2 st, silver, Ryssland.

Moskva, 1891, graverad dekor. H 7,8.
St. Petersburg, 1898-1903, graveringar samt monogram. H 10,5.

Bucklor i bottenringen samt på sidan.
Bruksslitage, graveringar.

Utropspris
200 EUR