31837
PARTI PORSLIN, 7 delar, bla Yongzheng, Kina 1700-tal.
Parti porslin, 7 delar, bla yongzheng, kina 1700 tal

2 skålar, kaffekopp med resp utan fat, ett par fat. Dekor av blommor och figurscener. Diam 11-13.

Slitage, nagg och sprickor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 000 SEK