Andreas Disen

(Norge, 1845-1923)
Andreas Disen
(Norge, 1845-1923)

ANDREAS DISEN, olja på pannå, sign o dat -83.

Bergslandskap. 17 x 23.

Fläckar, smuts, krackelyrer.

Utropspris
3 000 SEK