31857
FÅTÖLJER, 4 st, sk "Gripsholms-typ", sent 1900-tal.
FÅtÖljer, 4 st, sk "gripsholms typ", sent 1900 tal

Brunbetsat trä. Lätt svängd rygg. Svarvade ben med fotkryss.

Repor samt slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK