Svart plast. Hyllor, fack samt utsvängbara lådor, hyllor. Del av inredning med två flyttbara hyllplan. Signerad i plasten. 43 x 41, H 74.
Mindre slitage.
"Boby Storage Trolley Organizer 3/3", formgiven 1968.