SOFFBORD, "Ellips" Design Bruno Mathsson och Piet Hein för Fritz Hansen, Bruno Mathsson international.

Oval skiva med benställning i förkromad stål. L 137, B 84, H 52.

Slitage. Repor. Smärre märken.

Utropspris
4 000 SEK