André de Dienes

(USA, 1913-1985)
André de Dienes
(USA, 1913-1985)

ANDRÉ DE DIENES, fotografi, stämplad a tergo.

Marylin Monroe i bikini. Bladstorlek cirka 34x26.
Bilden är tagen av Andre de Dienes 1945.

Smärre slitage, ej examinerad ur ram.

Äkthetsintyg medföljer, utfärdat av One West Publishing och Chuck Murphy.

Utropspris
10 000 SEK