MATSERVIS, 61 delar, flintgods, "Wexiö", Guatavsberg.

9 mattallrikar, 18 djupa tallrikar, 5 efterrättstallrikar, 12 assietter, 2 kannor, 2 såsnipor, 2 såsskålar, 2 karotter med lock, 7 serveringsfat, 1 serveringsskål, 1 fiskfat.

Slitage. Dekorslitage. Missfärgningar. Krackeleringar. Nagg.

Utropspris
2 000 SEK