Vitmetall samt kokosnöt. Omfattande 9 teskålar med fat, tekanna, bringare, samt skål med lock. Reliefdekor av tecken, blommor och bladverk. Bringarens H 14,5.
Bucklor. Sprickor. Slitage. Repor. 2 teskålar med lös bottenplatta.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.