BESTICKSERVIS, 112 delar, silver, "Chippendale", A G Dufva, 1924 resp 1926. Totalvikt 3500 g

12 bordsgafflar, 11 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 fiskgafflar, 12 fiskknivar, 2 såsslevar, 2 smörknivar, 11 teskedar, 12 kaffeskedar, 8 smörgåsgafflar.

Slitage, repor, gravyr, knivblad i rostfritt stål.

Utropspris
15 000 SEK