BÄGARE, silver, trol Fyedor Petrov, Moskva, Ryssland, 1700-tal.

Bägare med uppsvängt handtag samt floral dekor. H ca 4.

Slitage, repor, bristningar, bucklor.

Utropspris
2 000 SEK