Hans Rottenhammer d.y

(Tyskland, 1622-1668)
Hans Rottenhammer d.y
(Tyskland, 1622-1668)

HANS ROTTENHAMMER DY, hans krets. Olja på uppfodrad duk.

Konungarnas tillbedjan. Uppfodrad duk 70 x 65 cm.

Skador, lagningar.

Utropspris
15 000 SEK