DOCKVAGN OCH DOCKMÖBLER, 6 delar, 1900-talets första hälft.

Dockvagn, trä och metall, suflett i galon, bemålad, l 71. Dockmatbordsgrupp: bord, 2 stolar, soffa, blåmålade med blomsterdekor, l 13-27. Dockhandelsdisk med skylt och 9 lådor, ljust målad. L 49. Innehåll i lådor medföljer.

Slitage. Skador. Sprickor. Vagn ställvis med omfattande skador.

Utropspris
3 000 SEK