Important Spring Sale 625  –
Följ auktionen live  ⟩
Important Spring Sale 625  –
Följ auktionen live  ⟩
Konst Övrigt
32167
BIGERT OCH BERGSTRÖM, multipel med bok. Stämpelsignerad Bigert-Bergström och numrerad 16/175
Bigert och bergstrÖm, multipel med bok. stämpelsignerad bigert-bergström och numrerad 16/175.

Klimatkammare. 21x27

Enstaka rispor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 500 SEK