DEKORELEMENT, 6 st, gips, 1800/1900-tal.

Dekor i form av korintiska pilasterkapitäl. Samt fragment av hörndekor. 3 x L 48, B 19, H 35, resp. L 10, 9, H 18 samt större hörnelement 2 X L 24, B 18, H 34,5.

Slitage. Märken och repor. Nagg. Sprickor. Färgslitage. Renoverade.

Utropspris
3 000 SEK