322008

Anna-Lisa Thomson

(Sverige, 1905-1952)
Anna-lisa thomson, olja på pannå, sign o dat a tergo 1946.

ANNA-LISA THOMSON, olja på pannå, sign o dat a tergo 1946.

"En kvinnas önskan". 33 x 24.

Repor/rispor.

Utropspris
2 500 SEK