SALONGSMÖBEL, 4 del, Lani, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Grön djuphäftad plyschklädsel. Etikettmärkt. Omfattande 2 karmstolar, soffa och bord. Soffans L 135. Bordet L 98. B 58. H 60.

Slagmärken. Repor. Olika klädsel.

Utropspris
3 000 SEK