323377

KONSOLBORD, senempire, 1800-talets mitt.

Konsolbord, senempire, 1800-talets mitt.

Bronserat. Grönmålad skiva. Sidor i form av lyror. Sockel på kulfötter. L 63, B 37, H 82.

Senare bemålning och bronsering. Dekorskador och bortfall. Repor, sprickor.

Utropspris
2 500 SEK