SILUETT, Napoleon till häst, 1800-talets första kvartal.

Siluetten bär text "Vivant" samt "Napoleon Le Grand Empereur d' Francais". Bildstrl. 29 x 22.

Slitage, enstaka veck. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
300 EUR