Smycken
324105

ARMBANDSUR, Certina Bristol 228, 1960/70-tal.

Automatisk, doublé, guldfärgad urtavla med arabiska siffror, datum, plexiglas, diam 3,6. Boettnr 913 3778 25. Senare svart läderband.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor. Anlöpningar på boett. Sprickor på glas. Fluorescerande punkter på urtavla skadade.

Utropspris
1 500 SEK