SERVERINGSBESTICK, 5 st, silver. Vikt tot. ca 319 g.

2 st. kakspadar, Roland Mellin 1906, den ena med estniska stämplar.
2 st. såsslevar, finska stämplar 1900-talet början.
Bakelsetång, svenska importstämplar.

Slitage, graveringar, smärre skador.

Utropspris
200 EUR