Smycken
324305

RING, 18k vitguld med blå cabochonslipad safir, 3.81 ct samt 12 briljantslipade diamanter, tot 0.77 ct. Vikt 6 g.

Stämplad JMJ, J Martin Johansson, Göteborg, 1988. Briljantslipade diamanter, kvalitet F-G/VVS. St 17/53.

Bruksslitage.

Utropspris
12 000 SEK