MATSALSGRUPP, 7 delar, senbarockstil, 1900-tal.

6 stolar samt bord. Borde med rund skiva och svängda ben. Stolarna med svängda kopplade ben. Med klädda blåa sitsar dekorerade med växter. Bordet: L 115 (3 iläggskivor á 44), b 115, h 75.

Smärre slitage.

Utropspris
4 500 SEK