SKULPTUR, glas, Gunnel Sahlin, Åfors Glasbruk för Kosta Boda 1990-tal, sign o numr, etikettmärkt.

I form av gult päron. Limited edition. H 27

Obetydligt slitage.

Utropspris
1 500 SEK