SERIETIDNINGAR, "Kalle Anka & Co", 185 st, 1956 - 1966.

1956, 1 st.
1958, 2 st.
1959, 2 st.
1960, 11 st.
1961, 26 st.
1962, 16 st.
1963, 21 st.
1964, 28 st.
1965, 34 st.
1966, 44 st.

Bruksslitage, skador, ej fullständigt genomgångna.

Utropspris
3 000 SEK