TESIL samt 2 KÄNGKNÄPPARE, silver, 1800-/1900-tal.

Tesilen 1855. Svärtat träskaft. Diam 8. Kängknäpparna Sheffield 1897 samt Birmingham 1908. L 9 och 28.

Tesil med bucklor och lagningar. Några repor.

Utropspris
1 000 SEK