Herrur, vit emaljurtavla, liten sekundvisare, plexiglas, bakboett dekorerad med schweizisk soldat och Justitsia, samt blomsterbård, no 6776, diam 52mm.
Ej funktionstestad. Kraftigt slitage på glas och boett. Bucklor.