Marco Cecioni

(Italien)
Marco Cecioni
(Italien)

MARCO CECIONI, olja på filmfaner, signerad och daterad 1996.

La donna farfalla, 207 x 158 cm.

Intryckningsskada.

Verket kan även ställas ut i fuktiga utrymmen.

Utropspris
1 000 EUR