BÄGARE samt SOPPSLEV, 15 delar, silver. 1800/1900-tal. Tot vikt 350 g.
12 st punchbägare, Paris, trol 1800-tal. Två bägare, Sverige, 1900-talets första hälft samt soppslev, trol Stuttgart, omkring 1800, fransk importstämpel. Soppslev, L 35.
Slitage. Bucklor. Två bägare bär gravyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.