SERVIS, 24 delar, "Diamant", Arabia. 1950-70-tal.

6 mattalrikar, diam. 24
6 förrättstallrikar, diam. 21.
6 djupa tallrikar, diam. 24.
Såsskål, l 20.
2 terriner, l 30-33.
3 serveringsfat ovala l 27-37.
Serveringstallrik, diam. 33.

Slitage, samtiliga med krackelyr, små skador.

Utropspris
300 EUR