KÖPMANSDISK med ÖVERDEL, sent 1900-tal.

Furu, trären, Lådor samt dörrar som döljer hyllinredning. Överdel med hyllor samt lådor. L 168, b 47, h 205.

Slitage, torrsprickor, märken.

Utropspris
3 000 SEK