GLASSERVIS, 12+9 delar, "Joiku" samt "Aslak", Tapio Wirkkala, Iittala 1900-talets slut.

6 rödvinsglas
6 snapsglas
9 snapsglas
Etikettmärkta.
H 6-13,5.

Bruksslitage.

Utropspris
120 EUR