KANNA, plateelkeramik, "Aida", sign SL, numr. 218, Plateelfabriek Schoothoven, Holland 1920-29.

Polykrom dekor. H 23,5.

Bruksslitage, smärre krackelyr.

Utropspris
200 EUR