Smycken
329428

SMYCKEN, 7 st. guld 14K, Liisa Vitali. NW Helsingfors 1970-tal. Vikt ca. 22,5 g.

Armring l 18,5, armband l 19,5, 4 st. hängen, örhängen.

Sedvanligt slitage.

Utropspris
700 EUR