Smycken
329537

HERRARMBANDSUR, Emporio Armani, stål, 1900-talets senare del. Vikt 110 g.

Qvarts ur. Märkt EMPORIO ARMANI AR-5314. Stålfärgad urtavla med timmar och datum, märkt Emporio Armani. Integrerad länk, viklås.

Brukslitage samt repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK