DOCKVAGN. 1900-talets första hälft. A.W Nilssons Fabriker, Malmö.

Svartmålad. Trä och metall. Handtag av porslin. Uppfällbar sufflett. L 75. Docktema.

Smärre skador.

Utropspris
3 000 SEK