MEKANISKA LEKSAKER, 2 st, litograferad plåt, "Tom 700", Lehmann, Tyskland, 1900-talets mitt.

Klätterapor. L 20 exkl snöre.

Obetydligt slitage. 1 snöre med skada.

Utropspris
1 500 SEK