MINNESMEDALJER, 5 st, silver, 1800-tal till sekelskiftet 1900.

Eftergjuten minnesmedalj "Lustratis Finibus" Karl XI, Oskar II 75-år, Oskar II "Från Sveriges här och flotta", Oskar II "För hästavelns främjande", Oskar II:s kröning.

Slitage.

Utropspris
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

358. Olli Lyytikäinen, "Sfinx".
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK