MEDALJER, 5 st, Finland mest 1930-40-tal.

Bla medaljer till minne av Finska Vinterkriget. Numrerad medalj Svenska Kamratföreningen för frivilliga i vinterkriget.

Smärre slitage.

Utropspris
1 000 SEK