ARMBANDSUR, 2st, Certina och Citizen Parawater, stål, 1960/70-tal.

Herrur, manuella. Certina, silverfärgad urtavla, liten sekundvisare, plexiglas, diam 34mm, ref nr 81101, serienr 2321662, senare band. Citizen, blå metallic urtavla, datum, plexiglas, 33x33(exkl horn)mm, flexband, boettnr 4-180551 SM, 31104147, 63-1230.

Ej funktionstestade. Slitage. Repor. Citizen med namngravyr på bakboett, mindre skador på index o urtavla, slitage på krona, band med repor o bucklor. Certina, skador på urtavla och index.

Utropspris
1 500 SEK