GLASSERVIS, ca. 70 delar, klar kristall, "Marjatta", Iittala 1940-tal.

12 Rödvinsglas
12 Vitvinsglas
12 Starkvinsglas
12 Snapsglas
13 Vattenglas
10 Champagneglas
H 11,5 - 18.

Små kantnagg på några glas.

Utropspris
300 EUR