Droppslipade rubiner och briljantslipade diamanter med halskedja. L 45,5, integrerat hänge 3,5. Kvalitet på dia Crystal-Top Cape (J-L)/ Inneslutningar.
Smärre bruksslitage. Enstaka rubiner med nagg.